Visos paslaugos: paruošiamieji darbai, pamatų įrengimas, inžinerinių tinklų įrengimas, mūro darbai, stogo montavimo ir dengimo darbai, fasadų šiltinimas ir apdaila iš vienų rankų.

SolutionPro  individualių namų statyba: paruošiamieji darbai, pamatų įrengimas, inžinerinių tinklų įrengimas, mūro darbai, stogo montavimo ir dengimo darbai, fasadų šiltinimas ir apdaila iš vienų rankų.

Individualių namų statyba – tai itin didelis technines, inžinerines, statybines ir valdymo paslaugas apjungiantis projektas, kurio sėkmė priklauso nuo darbus atliekančių specialistų kvalifikacijos ir patirties. Motyvuota ir profesionali SolutionPro  komanda, pasitelkusi pažangiausias technologijas ir didžiausias ambicijas pateisinti visus klientų lūkesčius, užtikrina aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Teikiame visas individualių namų statybos paslaugas, pradedant pamatų rengimu, baigiant eksterjero apdaila bei žemės darbais. Siekiame užtikrinti geriausius rezultatus, todėl individualaus namo statybos darbai atliekami griežtai kontroliuojant kiekvieną darbų etapą, atsakingai vykdant techninę statinio priežiūrą.

SolutionPro  – jokių ribų idėjinėse, architektūrinėse ir techninėse srityse.