Stogų ir fasadų įrengimas (dengimas, montavimas) – svarbus, kruopštus ir specifinių žinių reikalaujantis darbas, kurį atlieka SolutionPro profesionalai. Stogų ir fasadų įrengimo darbai –  ilgalaikė investicija, garantuojanti namo pastato šilumą, ilgaamžiškumą ir komfortą.

SolutionPro  – stogų ir fasadų montavimo technologijos ekspertai, užtikrinantys estetišką, patvarų ir funkcionalų pastato eksterjerą bei jaukumą ir šilumą pastato viduje.

Orientuojamės tik į aukščiausios kokybės rezultatą, todėl visuomet ieškome paties geriausio stogų ir fasadų rengimo sprendimo. Atsakingai įvertinę situaciją, poreikius ir galimybes, parenkame optimalų dangos tipą, geriausiai klimato sąlygas ir architektūrinius sprendimus atitinkančias stogo konstrukcijas bei atliekame visus projektavimo, montavimo ir šiltinimo darbus.
Kokybiškai atliekami stogų ir fasadų įrengimo darbai bei jiems naudojamos geriausių savybių medžiagos garantuoja idealų pastato sandarumą, efektyvų šilumos taupymą, puikią vėjo, garo bei garso izoliaciją.