Vidaus apdaila – būsto ar kitos paskirties patalpų statyba bei remontas. Gipskartonio montavimo, dažymo, tapetavimo, plytelių klijavimo, grindų klojimo paslaugos.

Vidaus apdaila, vidaus įrengimas – tai itin svarbūs būsto ar kitos paskirties patalpų statybos bei remonto darbai, tokie kaip gipskartonio montavimas, dažymas, tapetavimas, plytelių klijavimas, grindų klojimo paslaugos. Nuo šių darbų kokybės priklauso tiek estetinės, tiek funkcinės patalpos ypatybės.

Įrenginėjant naujas patalpas ar remontuojant senąsias, visuomet prireikia patikimų ir atsakingų vidaus įrengimo specialistų. Čia verta prisiminti mus – SolutionPro – patikimumo ir kokybės ženklą statybos bei remonto darbų srityse. Pasitelkę ilgametę patirtį ir specifines technologines žinias, rūpinamės visapusišku vidaus įrengimu ir estetiška, patvaria bei ilgaamžiška vidaus apdaila.

SolutionPro  meistrų komanda teikia tokias vidaus įrengimo ir apdailos paslaugas, kaip apšvietimo, elektros instaliacijos plano rengimas, montavimas, sienų ir lubų tinkavimas, gruntavimas, šlifavimas, glaistymas bei dažymas, tapetų klijavimas, gipskartonio konstrukcijų montavimas, visų tipų plytelių klijavimas, grindų dangos, kiliminės dangos klojimas, santechnikos parinkimas bei montavimas.

Atsižvelgiant į klientų poreikius, biudžetą bei interjero dizaino sprendimus, parenkamos aukščiausios kokybės medžiagos, tokios kaip klijai, dažai, gruntas, glaistas ir kt., geriausia kaina.