Apie mus

Kompetencija, naujausios technologijos ir tvirtos vertybės yra tai, kas išskiria mūsų įmonę iš kitų. Įgyvendinti projektą gali bet kas. O įgyvendinti projektą profesionaliai ir be trūkumų galime mes – plataus profilio statybos darbų įmonė „Produktų vystymo sprendimai”.

Mūsų sukurtas prekės ženklas SolutionPro šiandien laikomas kokybės ir sėkmės garantu statybos bei rekonstrukcijos darbų sektoriuose. Būdami lankstūs ir kompetentingi, klientams teikiame itin platų paslaugų spektrą:

  • Stogų ir fasadų įrengimas bei rekonstrukcija
  • Statinių rekonstrukcijos darbai
  • Generalinės rangos paslaugos
  • Vidaus įrengimo bei apdailos darbai
  • Aukščiausios kokybės medžiagų pasirinkimas geriausia kaina
  • Individualių namų statyba
  • Projektų valdymas
  • Išskirtiniai bendrastatybiniai darbai, kultūros paveldo statynių rekonstrukcijos darbai.

Mūsų privalumas – šiuolaikiškas ir inovatyvus požiūris į statybos darbus, naudojamas technologijas bei medžiagas. Esame sąžiningi ir atidūs detalėms, todėl kiekvienam individualiam projektui randame subtilų priėjimą ir išeitį, parenkame aukščiausios kokybės medžiagas geriausia kaina. Be to, esame atestuota įmonė, kuriai suteikta teisė tapti ypatingų statinių statybų rangovu. Vykdome išskirtinius ypatingų, kultūros paveldo statinių bendrastatybinius darbus. 

Renkamės tik geriausius partnerius, tokius kaip UAB „Šilputa”, putų polistirolio produktus, užtikrinančius unikalias šilumos izoliavimo savybes, atsparumą ir patvarumą. Moderni pastatų šiltinimo putų polistiroliu technologija suteikia galimybę pasiekti A+ energinio efektyvumo klasę, užtikrina puikias šilumos ir drėgmės izoliacines savybes, ekologiškumą, saugumą, mažas išlaidas ir nevaržomas apdailos galimybes.

Maksimalizmas, atsakomybė ir didžiausia pagarba klientams yra mūsų varomoji jėga. Vadovaudamiesi šiomis vertybėmis, sėkmingai vystome projektus Vilniuje bei Vilniaus apskrityje. O paslaugas teikiantys specialistai yra įgiję daugiau nei 10-ies metų patirtį.

SolutionPro – esame atestuota  VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centre ypatingų gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų stogų įrengimo ir rekonstrukcijos,statybos ir montavimo, statybinių konstrukcijų, apdailos bei žemės darbams.

Kvalifikacijos atestatas isduotas 2019-02-28-page-1

UABProduktų vystymo sprendimai“ prekės ženklas SolutionPro – profesionalios paslaugos ir sklandus bendradarbiavimas.